Srpen 2009

Rozvrhy hodin

31. srpna 2009 v 20:33 | Renča |  About Me?
Tak když už zítra je škola. Tak jsem vytvořila svoje první dva rozvrhy. Docela se mi poved víc ten první než druhej. Tak čekám názory:-) A prosím od grafiků moc nekritizovat sou to moje prví výtvory s motivem rozvrh hodin:-) Děkuji
imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe nechce vyšší přítelkyni, než je on

31. srpna 2009 v 18:29 | Renča |  Facts
Mladý herec Daniel Radcliffe (20) má velmi spesifické požadavky, pokud jde o rande s dívkami - jeho
přtelkyně nesmí být vyšší než on!Krasavec z filmu Harry Potter říká, že "by to nebylo dobré", aby byla jeho partnerka o hlavu větší než je on sám.

"Já snad nemohu chodit s někým, kdo je o hodně vyšší, než já," řekl Daniel. "Myslím tím, podívej se na mě - nevypadalo by to dobře." Daniel také potrvdil, že má slabost pro starší ženy.

"Je to prostě tak, už jsem byl s několika ženami, které byly o něco starší než já a já nevím, prostě mě baví o něco víc," prohlásil. "Myslím, že jsem zralý na něco jiného, určitě."

"Ale to bylo, když jsem byl ještě o něco mladší. Když jsem byl mladší, tak se mi skutečně líbily jen starší ženy, ale teď…kdo ví? Skutečně nemám nějaký vyhrazený typ - moje maminka si myslí, že mám, ale není tomu tak."

Kopíruj pouze se zdrojem!!!!

Tajný život Daniela Radcliffa. Dělá...

31. srpna 2009 v 18:28 | Renča |  Facts
Nejen herectvím živ je člověk řekl si herec Daniel Radcliffe a začal tajně věnovat úplně jiné umělecké činnosti.

Hvězda filmů o kouzelnickém učni Harry Potterovi, Daniel Radcliffe, začíná novou kariéru v oblasti literatury - pod pseudonymem publikoval svou první knihu. Nepíše romány ani pohádky o čarodějích, ale básně.

Úspěšný devatenáctiletý herec se rozhodl, že svou identitu básníka bude před veřejností nadále tajit, protože stále testuje svůj básnický talent. Přiznává však, že už si za svou první sbírku nějakou tu chválu užil.

"Píšu básně. Nejsem si jistý, jestli jsou dobré. Nepíšu je pod svým vlastním jménem - to mě trochu děsí - ale už mi publikovali vlastní knihu a některé se také objevily v několika časopisech. Myslím si, že bych nenapsal román nebo hru ani za milion let, ale báseň nebo krátkou povídku, to ještě dokážu," svěřil se Radcliffe americkému časopisu Star.

Kopíruj pouze se zdrojem!!!!

Harry Potter a Tajemná komnata - chyby první část

31. srpna 2009 v 17:20 | Renča
1.) [faktické chyby] Proč má Raddle v tajemné komnatě uniformu Havraspáru? Nechodil náhodou do Zmijozelu?

2.) [posloupnost] Když je Harry v ošetřovně a přijde ho navštívit Dobby, můžeme si všimnout stále se měnící peřiny na posteli. V jednom záběru není úplně stažená, jen trochu pomuchlaná. V dalším záběru, kdy skočí Dobby na postel, je peřina stažená až k okraji postele. Můžeme si také všimnout, že když si Harry lehne do postele (protože se do ošetřovny blíží Brumbál se zkaměnělým chlapcem), není vidět, že by si peřinu natáhl na sebe, ale v dalším záběru už je normálně přikrytý. Za tu chvilinku by to ale nestihl.

Harry Potter a Tajemná komnata info

31. srpna 2009 v 17:08 | Renča |  Filmography
"Zlo se vrátilo do Bradavic."
Harry Potter (Daniel Radcliffe) stráví krásný konec prázdnin s rodinou svého nejlepšího přítele Rona Weasleyho (Rupert Grint) a náladu mu nezkazí, ani když se na Příčné ulici seznámí s novým učitelem obrany proti černé magii - samolibým Zlatoslavem Lockhartem (Kenneth Branagh). Spolu s Ronem a Hermionou (Emma Watson) se po prázdninách vrátí do kouzelnické školy v Bradavicích a nemá ani ponětí o tom, že mu hrozí smrtelné nebezpečí. Začínají se tam totiž dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev v žilách a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností. Tajemná komnata se znovu otevřela...

Český název: Harry Potter a Tajemná komnata
Originální název: Harry Potter and the Chamber of Secrets
Česká premiéra: 12. prosince 2002
Světová premiéra: 3. listopadu 2002
Natočeno: USA 2002
Režie: Chris Columbus
Scénář: Steven Kloves
Kamera: Roger Pratt
Hudba: John Williams
Hrají: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Richard Harris (Albus Brumbál), Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Alan Rickman (Severus Snape), Tom Felton (Draco Malfoy), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), John Cleese (skoro bezhlavý Nick), Julie Walters (Molly Weasleyová), Robert Hardy (Cornelius), Richard Griffiths (strýček Vernon), Warwick Davis (profesor Flitwick), Mark Williams (Arthur Weasley), Fiona Shaw (Petunie Dursleyová), Christian Coulson (Tom Marvolo Riddle), Matthew Lewis (Neville Longbottom), David Bradley (Argus Filch), Shirley Henderson (Ufňukaná Uršula)
Přístupnost: přístupný
Délka: 161 minut
Žánr: Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Rodinný
Distributor: Warner Bros


Hodnocení blogu od pokacek100

31. srpna 2009 v 13:53 | Renča
1.-První Dojem: 4/5
2.-Desing: 5/5
3.-Menu: 4/5
4.-Kvalita článků: 5/5
5.-Návštěvnost: 4/5
6.-Přezdívku-název blogu: 5/5

Tak,myslím si,že tvůj blog patří rozhodně mezi ty lepší,al rozhodně to víš i ty sama,že sem tam nějakou tu mouhu má,ale neboj se,to mají uplně,ale uplně všechny blogy a weby na světě.

Třídění Affs 3.0

31. srpna 2009 v 13:46 | Renča |  Message for you
Ahojky čtrnáct dní uplinulo jako voda.Jenže tentokrát je to se zpožděním. Včera jsem byla v Olomouci a vrátila se trochu pozdě a na tak dlouhý článek se mi už nechtělo. Zítra je škola coš se moc netěším. To tak uteklo hmm:-( Takže dnešní seznam bude rozdělen do dvou čáti, protože jsem nabrala pár nových Affs. A bylo by nefér je přiřadit k ostatním. Vysvětlení pro nové:Každých čtrnáct dní budu dělat takové malé třídění. Nemusíte se bát nikoho mazat nebudu. Jenom zde budu psát jak kdo na tom je a budu mu oznamovat jestli je v "TOPU" Affs, "ELITE" Affs nebo v "REGUAL".Takže za 1. bude tam jméno. Za 2. můj osobní komentář. a v závorce bude napsáno(Top, Elite nebo Regual). První nejlepšní ma diplomek. V ELITE budou 4 a v TOPU bude 8. Tak ted jdu na to:

Finále Sonb u Carol

31. srpna 2009 v 11:38 | Renča |  Message for you
Už dlouho neotravji s tímhle článkej, ale ted potřebuji pomoct a sama to nezvládnu-
Takže potřebuji hlasy.
Já vím už vás to asi nebaví pořád někde pro mě hlasovat, ale ještě tahle a jedna a je to vše.-)
V anketě jsem jako: Renča
Když někdo bude chtít napište si o diplomek a s čím ho chcete.
A prosím kdo hlásne at mi napíše kolikátý hlas to byl díky:-)

Odkaz:

http://dracomalfoypovidka.blog.cz/0908/sonb-3-kolo


Navstevnost za minuly tyden (24.8. 2009 - 30.8. 2009) je:

31. srpna 2009 v 9:09 | Renča
Pondeli: 86
Utery: 75
Streda: 96
Ctvrtek: 79
Patek: 58
Sobota: 99
Nedele: 95

Celkem: 588

Nádhera moc děkuji:-)


Diplomas for me 6.0

30. srpna 2009 v 20:01 | Renča |  Diplomas
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tak jsem si hrála:-)

30. srpna 2009 v 19:43 | Renča |  About Me?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HP and the HBP - Parodie na trailer

29. srpna 2009 v 18:46 | Renča |  Trailers
Tak tohle musíte vidět


3.kolo Sonp HP

29. srpna 2009 v 14:50 | Renča |  Contests
3.kolo Sonp
Hlasy si shánějte do úterý 1.9.2009
Bohužel vypadává pokacek100 s 1 hláskem
Diplomek:
imagebam.comOn Set [Scotland] (04.18.09)

29. srpna 2009 v 13:39 | Renča |  Harry Potter 7 - Part 1 Photos

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kopíruj pouze s ikonkou:

On Set 1.0

29. srpna 2009 v 13:18 | Renča |  Harry Potter 6 Photos

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kopíruj pouze s ikonkou:

Movie Stills 1.0

29. srpna 2009 v 12:48 | Renča |  Harry Potter 6 Photos

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kopíruj pouze s ikonkou:


Nový rozhovor s Danem o DB

28. srpna 2009 v 19:55 | Renča |  Interesting
V následujícím rozhovoru Dan mluvil o tom, proč si film vybral, o natáčení, o romantických scénách, o rozdílech mezi nízko- a vysokorozpočtovým filmem a mnohém dalším...
Na podzim se dočkáme dalšího tvého filmu...
Ano a jsem tím (December Boys) velmi nadšen. Je to tak zřetelně neuvěřitelně odlišné od Harryho Pottera. Je to prostě něco úplně nového. Nedávno jsem viděl nahrubo sestříhaný film, ještě to není dokončené a potřebuje to ještě dopilovat, což se doufám děje (smích) a jsem si jistý, že to bude vynikající... doufám, no. Strašně se těším, až uvidím dokončenou verzi, protože jsem si natáčení vážně užil.
Chci, aby se to líbilo nejen mně, ale i celému štábu, který se při natáčení pěkně zapotil, protože bylo svým způsobem velice obtížné natáčet. Víte, chci, aby se to líbilo každému, kdo na tom pracoval. Jsou to vlastně ti tři další kluci, byli prostě nejlepší. Byl jsem jimi úplně nadšen a doufám, že to platí i obráceně. Všichni byli jednoduše úžasní malí herci. Nechci, aby to znělo povýšeně, ale jsou. Myslím tím, jsou to dvanáctiletí a třináctiletí kluci, kteří vypadají na devět... a jsou neuvěřitelně zdatní. Bylo to skutečně dojemné.